Witamy na stronie BASICO food, wine & friends

Basico to nie tylko pyszne jedzenie inspirowane włoską kuchnią ale miejsce dla towarzyskich spotkań w nieformalnej atmosferze.Adam Przybysz i Marek Kościkiewicz , właściciele restauracji zadbają o wasze podniebienie i dobre samopoczucie.Basico to nie tylko znakomita pizza i makarony , owoce morza i mięsa ale też muzyka , wino i znakomita atmosfera.Zapraszamy

Basico restauracja Warszawa

Zamów do domu

text

Zobacz również

restauracja Basico Wilanów Warszawa

 

Aktualności

Wine & Friends. Cykl spotkań dla miłośników wina.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy cykl spotkań dla tych, którzy pragną zdobyć podstawową wiedzę na temat win. Wykłady połączone będą z degustacją najlepszych trunków oraz poczęstunkiem przygotowanym przez Naszego Szefa kuchni Adama Przybysza.

Pierwsza edycja już w piątek 15 lipca! FRANCJA vs. WŁOCHY. WINA BIAŁE

Ilość miejsc na każdym ze spotkań jest ograniczona. Po dołączeniu do wydarzenia prosimy o rezerwacje telefoniczne.
+48 222532020

Cena udziału w jednym spotkaniu to 89 zł.

 

Makarony

Nasze makarony są produkowane na miejscu.Każdego dnia przygotowujemy pasty z najlepszej mąki.Obok klasycznych włoskich odmian polecamy czarny makaron z tuszem kałamarnicy i krewetkami.

Pizza

Pizza to nasza specjalność.Receptura ciasta powstawała kilka lat , bo pomimo małej ilości jego składników niezwykle ważne są ich proporcje.Dziś do Basico na pizzę przyjeżdżają goście nawet z odległych zakątków Warszawy.Wszystkie odmiany można znaleźć w zakładce Menu.